Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ištesėjo duotą žodį – skirtos papildomos lėšos
2019-11-26

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis Lazdijų rajone lankėsi rugpjūčio mėnesį. Tuomet jis, įvertinęs lazdijiečių poreikius, rajono vadovų argumentus ir ryžtą spręsti įsisenėjusias socialines problemas, pažadėjo skirti trūkstamas lėšas vaikų su negalia būstų pritaikymui bei sudaryti galimybes Lazdijų rajono savivaldybei dalyvauti ministerijos finansuojamuose pilotiniuose projektuose.

 

Džiaugiamės, kad ministras duotą žodį ištesėjo. Šiuo metu jau skirti papildomi 15 768 eurai vaikų su negalia būstų pritaikymui. Šiemet savivaldybei prašymus pritaikyti būstą neįgaliems vaikams yra pateikusios 4 šeimos – joms būstai bus pertvarkyti. Ne mažiau džiugina ir tai, kad jau pasirašyta finansavimo sutartis projektui „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Lazdijų rajono savivaldybėje“ ir skirta 152 739 eurų parama. Ši Europos Sąjungos parama bus skirta Veisiejų seniūnijos bendruomenės komiteto ir VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centro vaikų dienos centrų patalpų remontui ir įrengimui.

Vis dėlto pačią svarbiausią naujieną merė Ausma Miškinienė ir jos patarėja Sonata Dumbliauskienė išgirdo pirmadienio popietę Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje – Lazdijų rajono savivaldybė bus įtraukta į Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims projekto įgyvendinimą, tam skiriant papildomą 80 000 eurų sumą 2020 m. ir 2021 m.  

„Socialinės problemos ir jų sprendimas yra vienas iš pagrindinių mano veiklos prioritetų, todėl ministro Lino Kukuraičio palaikymas ir pasitikėjimas yra labai reikšmingas. Pažadu, kad ir toliau daug dėmesio bus skiriama bendruomenėje teikiamų vaikų socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų, socialinių paslaugų plėtrai, negalią turinčių asmenų integracijai bei socialinę atskirtį patiriančių asmenų užimtumo skatinimui“, – teigė merė Ausma Miškinienė.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis