Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajone kitų metų pavasarį lankytojams duris atvers istorinės technikos muziejus. Jis jau bus trečiasis asociacijos „Retromobile“ atidarytas istorinės technikos muziejus Lietuvoje.

Rugsėjo 16 d. Krosnoje, Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje vyko jau tradicinis Šv. Mato atlaidas bei rudens šventė „Po Šv. Mataušo ir žemė ataušo". Į iškilmingą atlaidą ir nuotaikingą šventę susirinko gausus būrys krosniečių, aplinkinių kaimų ir miestelių gyventojų. Renginiuose dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Savaitgalį į  Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos stadioną buvo kviečiami visi miestelio gyventojai ir bendruomenės nariai. Šventė buvo skirta bendruomenės veiklos 15 metų sukakčiai paminėti. Vieną iš gausiausių rajono bendruomenių pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Šeštadienį Kapčiamiestyje vyko miškininkų ir mokyklos folklorinio ansamblio „Atgaiva“ veiklos 30-mečio šventė.  Ilgametes tradicijas puoselėjantį ansamblį pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.   

Švietimo ir mokslo ministerijai patvirtinus Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas) pakeitimus, ankstinamas visų brandos egzaminų  pasirinkimo laikas, ilginamas brandos darbo atlikimo laikas abiturientams, sudaroma galimybė brandos darbą rinktis III gimnazijos klasės mokiniams.

 1 2 3 4 5 6 7 8